Iittalal uus müstiline nõudekollektsioon

 (1)

Iittalal uus müstiline nõudekollektsioon
Iittala nõudesari Tanssiiittala

Menukate Taikka nõude sarja kõrvale on Soome disainer Klaus Haapaniemi loonud Iittalale uue nõudesarja kujunduse, mis on inspireeritud tantsust, ooperist ja Art Decost.

Tanssi tähendab soome keeles tantsu. Uue nõude kollektsiooni on illustreerinud Londonis elav Soome kunstnik Klaus Haapaniemi. Kujundus on inspireeritud Tšehhi helilooja Leoš Janáček ooperist “The Cunning Little Vixen”, mis esietendub Soome Rahvusooperis selle aasta jaanuaris. See kurb, aga ilus lugu räägib loomade ja inimeste kooseksisteerimisest ning nende koos olemisest elu igavikulises tsüklis. Kaunis stsenaarium ja tegelaskujud muutuvad elavaks Tanssi nõudel, mille vormi on loonud Soome mainekas disainer Heikki Orvola.

Iittala nõudesari Tanssi iittala

Värvikate ja müstiliste metsaelanike hulka kuulub flööti mängiv veetlev hirv, toretseva kasuka ja siidikinnastega uhke mäger ning puude varjus tantsiv rebastepaar. Kollektsioonis peegelduvad lood nii iidselt idamaalt kui slaavi rahvalt. Tants ja ooper viitavad Art Deco ajastu omasele elule. Tanssi sari toob Iittala nõudemaailma uudse värvipaleti ja mustrid. Kaunisd ja kummalised tegelaskujud ning toonid annavad kollektsionääridele taas unistuse, mida oma koju ihaldada.

Loe veel

Telli kohe ajakiri Maakodu ja võida imeline reis suvisesse Peterburi! Loosis kaks reisi!
Tellima!

 

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare