Jäädvusta ja jaga! Algab vana maja fotokonkurssValgamaa, Karula vald.
Valgamaa, Karula vald.Foto: Jevgenija Sitik, MTÜ Vanaajamaja, erakogu

Vanaajamaja kutsub neljandat aastat foto- ja vanade majade huvilisi jäädvustama ja jagama emotsioone, mida pakuvad Eesti maapiirkondadele iseloomulikud vanad hooned.

Konkursi eesmärk on juhtida tähelepanu ilusatele vanadele hoonetele meie igapäevases keskkonnas ning suunata inimesi märkama ja jäädvustama Eestimaa ehituspärandi ainulaadsust.

Ootame konkursile pilte Eesti taluarhitektuurist nii vanadest kui traditsioonide järgi ehitatud uutest hoonetest, nii oskuslikult taastatud kui lagunevatest majadest, nii välis- kui sisemiljööst, nii taluansambli üldvaateid kui põnevaid ehitusdetaile. Pildil võib olla mistahes talumajapidamisse kuuluv hoone või hooneosa.

Võistlusel osalemiseks tuleb saata fotod märgusõnaga „Fotokonkurss“ 1. oktoobriks e-postiaadressile fotokonkurss@vanaajamaja.ee. Tutvu konkursi tingimustega SIIN.

Auhinnad panevad välja: Mooste Viinavabrik, Photopoint, Eesti Rahva Muuseum, EVM maaarhitektuuri keskus, ajakiri Pööning, Postimehe koduportaal jt. Fotokonkursi läbiviimist toetab Kultuuriministeerium.

Kõigi osalejate vahel loositakse välja Värska Sanatooriumi pakett kahele.

Vaata ka valikut 2016. aastal konkursil osalenud töödest:

Loe veel

Telli kohe ajakiri Maakodu ja võida imeline reis suvisesse Peterburi! Loosis kaks reisi!
Tellima!

 

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare