ULATA ABIKÄSI: Pehme kaisuteki ostuga toetad koera, kes ootab kasvajaoperatsiooniULATA ABIKÄSI: Pehme kaisuteki ostuga toetad koera, kes ootab kasvajaoperatsiooni
Foto: Facebook

"Minu koeral Ammil diagnoositi 2015. aasta novembris vähkkasvaja, fibrosarkoom," kirjutab koera perenaine, kelle abipalvet Maakodu levitada on otsustanud.

"Selle saime opereetitud ja hetkel - ptüi, ptüi, ptüi - ei ole kasvaja tagasi tulnud. Kuigi arst hoiatas, et see võib igal ajal juhtuda.

Nüüd aga on Ammi kehale ilmunud kaks uut kasvajat, üks rinnakule ja teine kintsule. Arst kahtlustab taas vähki, kuid enne ei saa midagi kindlat öelda, kui opereetitakse ja koeproov võetakse. Niisama ei soovinud doktor koera proovi jaoks torkima hakata," jätkab naine.

Ammi opereerimine on plaanis juba üsna varsti, 22. veebruaril ning tõenäoliselt see üle 200 euro maksma ei lähe, olevat arvanud opereeriv veterinaar.

Kuna aga koera perenaine pole pea kaks aastat tervise tõttu tööl käia saanud, siis teeb ta raha kogumiseks käsitööd - meisterdab kaisutekikesi. Nende müügist loodab ta koera operatsiooniks vajaliku raha teenida.

Kui soovid Ammit ja tema perenaist aidata, osta kaisutekk, mis maksab 10 eurot. Ostu sooritamiseks vajalikud kontaktandmed leiad SIIT.

Foto: Facebook

Loe veel

Telli kohe ajakiri Maakodu ja võida imeline reis suvisesse Peterburi! Loosis kaks reisi!
Tellima!