FOTOD: Avastusretk kevadiselt kuumas Vietnamis


Maakodu lugejareis Vietnam
Maakodu lugejareis VietnamFoto: Jaan Mettik

Maakodu lugejad naasid aprillis kahenädalaselt reisilt Vietnamist, pagasis tohutu hulk reisimuljeid, ihu troopikapäikesest kuum ja kõht nurru löömas selle riigi võrratust köögist.

Maakodu reisigrupp sõitis ja sõna otseses mõttes ka lendas selle ajaga läbi kogu Vietnami, põhjast lõunasse. Nägime pulbitsevat ja ööelu elavat Hanoid, ebamaist Halong Bayd, jalutasime õhtuses tuledesäras väikelinnas Hoi Anis, nautisime rannapuhkust ookeanikaldal, nägime paadiretkedel selle maa rikkalikku ja lopsakat loodust, saime osa võrratust Vietnami köögist ja sõbralikest, abivalmitest inimestest.

Reis toimus koostöös BergerReisidega, meie giidiks oli Tarmo Kalmist ning suure ettevalmistustöö tegi Urve Kalmist. Suur tänu!

Kui Maakodu reisi võitja Indrek Tiidemann kahtles, kas kõne Maakodu toimetuselt võidusõnumiga on ehk Elmari tüngakõne, siis nüüd on Vietnam oma silmaga ära nähtud, fotoaparaadi mälukaart peaaegu täis ja rahuolu hinges.

"Oli väga vahva! See reis ületas kõik ootused! Arvasin, et Vietnam on natuke maha jäänud riik, kus tegeletakse ainult põllumajandusega, kuid see ei pea üldse paika," ütleb Indrek. "Ilus ilm, võrratu Vietnami köök, toidud, joogid, sinna juurde külm õlleke… ja muidugi hea seltskond," muigab ta.

Seotud lood:

Reisimuljeid saate lugeda peatselt ilmuvast maikuu Maakodust. 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare