ÕPETUS: Untsuläinud biskviidist said suvelõpu lusikakoogidMuist purust jätke ka veeretamiseks.
Muist purust jätke ka veeretamiseks.

Suvi hakkab mööda saama ning on aeg suvetegemised kokku võtta ja sügisplaane teha. Kui vihm tuppa sunnib, korraldage üks koogiõhtu.

Veel viimased sõidud maakoju, peenralt saak salve, moositegu ja õunakorjamine. Teinekord teed küll suuri plaane, kuid vihm segab vahele ning sunnib tuppa. Siis on aeg revideerida toiduriiuleid ning külmkappi. Vaadake üle tagavaraks toodud toidud ning miks mitte teha vähestest vahenditest mõnus kook lõunalauale. Kolm muna, pisut jahu ja suhkrut peaks ju igas majapidamises leiduma, et pisike biskviitkook valmistada.

Aga kui juhtus, et see vähenegi jäi kauaks ahju, ei kerkinud ning lõpuks oli pisut kõvaks kuivanud, saab ka sellega midagi ette võtta. Pakkuge seda siis pisut teistmoodi ja tehke biskviitkoogi asemel väikesed lusikakoogid.

Ebaõnnestunud biskviiditegu. Pille Hermann
Pudistage biskviit puruks, lisage pisut kakaod ja kondenspiima just niipalju, et saadud massist annab pallikesed veeretada.
Muist purust jätke ka veeretamiseks.


Suvelõpukoogid on tõstetud lusikale, et iga sööja saaks ikka oma portsu. Alati tasub leida hetk aega lähedastega toidu nautimiseks, olgugi see vaid pisku ning pisut teistmoodi.

Loe veel

Telli kohe ajakiri Maakodu ja võida imeline reis suvisesse Peterburi! Loosis kaks reisi!
Tellima!

 

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare