AMMUTA IDEID: Lihtsa järjehoidja saab teha peaaegu eimillestkiTähtpäevadeks saadud kaardid ei pea seisma kapis, vaid neid võib kasutada hoopiski järjehoidjana, et raamatust kiiresti õige koha üles leiaks.
Tähtpäevadeks saadud kaardid ei pea seisma kapis, vaid neid võib kasutada hoopiski järjehoidjana, et raamatust kiiresti õige koha üles leiaks.Foto: Pille Hermann

Olgugi et ka raamatud kolivad üha enam nutiseadmetesse, on neid, kes armastavad raamatuid ning soovivad ka teksti lugeda vaid paberilt, mitte arvutiekraanilt. Seega on järjehoidja raamatusõbrale jätkuvalt vajalik abimees.

Tore komme sünnipäevaks või jõuludeks kaarte saata rõõmustab nii saajat kui saatjat. Kauneid kaarte ei pea peitma kapisahtlisse karbi sisse, vaid need võib võtta kasutusse ning pruukida hoopiski järjehoidjana.

Kirjaklambri otsa on õmmeldud värvikirev nööp. Foto: Pille Hermann

Kel kodus pisut paelu ning kummipaela, võib lihtsa järjehoidja ise valmis õmmelda, selleks pole isegi õmblusmasinat tarvis.

Paelast ja kummist järjehoidja. Foto: Pille Hermann

Pöörake paela mõlemad otsad tagasi, ühte otsa õmmelge nööp ning teise kummipael. Kõige enam sobib kumm, mis hästi venib – nii mahub selline järjehoidja eri suurusega raamatute ümber.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare