EESTI DISAIN: Uus keskkonnasõbralik kudumibränd avas veebipoeEESTI DISAIN: Uus keskkonnasõbralik kudumibränd avas veebipoe
Foto: www.storyofafterlife.com/Ekraanitõmmis

Alates sellest aastast Tartu Loomemajanduskeskuses tegutsev uus kudumibränd Story of Afterlife ühendab endas keskkonnasõbralikkuse, unikaalsuse, põnevad värvid ja mustrid ning minimalistlikud lõiked. Veebruari algusest on ettevõtte tooted müügil värskelt avatud veebipoes.

Story of Afterlife kampsunid ja jakid on valmistatud taaskasutatud materjalidest ja valmivad koostöös Uuskasutuskeskusega. Taaskasutuse abil säilib kudumite juures unikaalsuse maagia ja iga toote seest leiab ka numbri, mis näitab, mitmenda valminud kampsuniga on tegemist.

Story of Afterlife looja Kaari Reimandi sõnul sündis brändi idee kaks aastat tagasi, osaledes moeetendusel Mood Performance Tants. Sellest hetkest alates on otsitud lahendusi, mis võimaldaks tagada toodete võimalikult suure keskkonnasõbralikkuse, sealjuures tegemata järeleandmisi mugavas ja ilusas disainis.

„Me oleme katsetanud kampsuneid varakevadistes rabades, mis õhkavad jääd. Mässinud ennast soojadesse kampsunitesse pärast öist suplust tähistaeva all. Me oleme õppinud nautima sügistorme ja unistama pikkades talveöödes. Seega saame lubada, et meie kampsunid on suurepäraseks kaaslaseks, mis iganes seiklustes,” iseloomustatakse brändi veebilehel.

Allikas: loovtartu.ee

Loe veel

Telli kohe ajakiri Maakodu ja võida imeline reis suvisesse Peterburi! Loosis kaks reisi!
Tellima!

 

 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare