Tänavu juulis abiellunud noored said omale suvekodu mitme asjaolu kokkulangemisel. Kuigi aeg-ajalt käis uue suvekodu soetamine paaril mõtetest läbi, siis väljavaade suvituskoht leida avanes õige äkki ja ootamatult. Nimelt jäi paarile silma üks ajakirjast loetud lugu põneva ajaloo ning unikaalse mereäärse asukohaga rannamändide vahel asuvast hoonest. Tolle loo lõpus oli märge, et see kodu otsib uusi omanikke. Tarmo ja Anna-Maria ei kahelnud enam hetkegi – see ongi see, mida oma mõtetes otsiti. Suvitamiseks sobivat maja taheti leida pealinnast mitte väga kaugel ja see koht sobis ideaalselt, ca 40 minutit autosõitu Tallinna linna piirist. Nii võetigi maakleriga kiiresti ühendust.

Paraku pidid noored tõdema, et majal oli tegelikult juba ostja olemas. Aga juhuse tahtel pakuti mõni päev hiljem neile võimalust omanikuga rääkida ning selle tulemusena saigi noorpaar toreda suvekodu omanikuks.

Veel suurem oli Tarmo ja Anna-Maria rõõm, kui ostmise järel selgus, et maja oli nii heas korras, et saigi kohe sisse kolida. “Eelmine omanik pani selle ajaloolise maja ümberehitamisse kogu oma hinge. Ja seda on näha. Meil seevastu jäi aega siinse ümbrusega tutvumiseks. Ja see piirkond on tõesti väga huvitav,” mainib Tarmo.

Edasi lugemiseks: