01.12.2017, 00:01
Teekond kivide ürgsesse maailma
Kaheksa aastat isiklikku konsultatsioonifirmat vedanud naine jättis ühel päeval kontoritöö ja läks sõbraga aastaks ajaks laia maailma reisima. Sel elu muutnud teekonnal leidis ta taas iseenda, aga ka kristallide ja ehete lõputult inspireeriva maailma.

Marika kristallijahil
FOTO:
Juba kuus aastat on Marika Tamme elu täitnud pidevad reisid, et otsida üle maailma kokku autentset ja eksootilist ehteloomingut, kõige imelisemaid kristalle ja lasta neist valmistada ürgselt romantilisi ehteid WildWomani ehtebrändi jaoks.
Aastal 2008, kui oli möödunud kaheksa edukat aastat isiklikus konsultatsioonifirmas, tundis Marika järsku, et tema elus on midagi puudu. Pealtnäha tundus kõik hästi, kuid hinges näris mingi seletamatu tühjus, mis viis otsuseni, et senine elu ei tee teda õnnelikuks, pole enam arendav ega anna võimalust muutuda paremaks inimeseks. Selline asjade käik on ehk väga paljudele meist tuttav, kuid vähesed suudavad leida endas julgust midagi radikaalselt muuta.